Polisiye dergi Dedektif’ten tüm polisiye okurlarına “Merhaba”

İnternetin Türkçe yayınlanan ilk ve tek polisiye dergisi  DEDEKTİF ile huzurlarınızdayız. Bizi, bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da  cep telefonunuzdan kolayca takip edebilirsiniz. Polisiye üzerine düşünen, yazan, araştıran herkesi Dedektif’te buluşturmak en büyük amacımız. Amatör ya da profesyonel, çiçeği burnunda ya da usta, tüm yazarlarımıza sayfalarımızı sonuna kadar açık.

[bctt tweet=”İpuçlarını takip edin!” username=””]

Dedektif Dergi 13. Sayı Kapak
Dedektif Dergi 13. Sayı için tıklayın!

Polisiye hikayelerinizi, polisiye kitap, film eleştirilerinizi, yorumlarınızı, denemelerinizi, araştırma ve inceleme yazılarınızı bekliyoruz. Eleştiri ve isteklerinizi de yazmayı unutmayınız. Bunu kolayca yapmanız için her sayfaya facebook, twitter gibi sosyal paylaşım butonları ekledik. Bunları kullanarak beğenilerinizi lütfen paylaşınız. Sayfa sonlarındaki kutulara yorumlarınız yazmayı da ihmal etmeyiniz ki okurlarımızın eleştiri ve isteklerinden haberdar olabilelim.

Yayımlanmış sayılarımıza ulaşmak için yandaki sütunu kullanabilirsiniz.  “Dergi Sayıları” kısmındaki linkler, üzerine gelip tıkladığınızda sizi istediğiniz sayıya götürecektir. İlk sayımızdan en sonuncusuna kadar Dedektif’in tüm içeriği burada sizleri bekliyor. Yazarlarımızın yazılarına da kolayca erişebilirsiniz. Yandaki sütunda, “Yazarlar” kısmındaki isimlere tıklarsanız, o yazarın Dedektif’te yer alan tüm yazıları karşınıza çıkacaktır.

Bu sayfanın üstündeki menüden, “Polisiye Dergi”  seçeneğiyle Dedektif’in en son sayısına, “Polisiye Kitaplar” seçeneğiyle de polisiye yazarlarımızın yayınlanmış kitaplarını tanıtan yazılara ulaşabilirsiniz. Polisiye yazarlarımızı daha yakından tanımak, yaşamları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Türk Polisiye Yazarları” seçeneğini tıklayınız. Bize mesaj göndermek için ise, “İletişim” menüsünü kullanabilirsiniz.

Prestij baskısı niteliğinde, yılda bir defa, polisiye hikaye seçkilerinden oluşan polisiye hikaye kitabımızı almak isterseniz:

Dedektif Dergi 1. Yıl Seçkisi

Dedektif Dergi 2. Yıl Seçkisi

Hepinize keyifli okumalar dileriz.