Yeni Sayı Çıktı!

En son hikaye, röportaj ve yazıları şimdi tıklayıp ücretsiz okuyabilirsiniz!

Yeni Sayı Çıktı!

En son hikaye, röportaj ve yazıları şimdi tıklayıp ücretsiz okuyabilirsiniz!

2021 yılının en iyi polisiye dergisi Dedektif Dergi

Diğer Yazılar

Dedektif Dergi
Dedektif Dergihttps://dedektifdergi.com/
En çok aldığımız sorulardan biri, Dedektif’e yazı gönderebilir miyiz? Evet, elbette bize konusu polisiye olan öykülerinizi ve gene polisiye üzerine yazılmış denemelerinizi, incelemelerinizi, kitap/film eleştirilerinizi ve makalelerinizi gönderebilirsiniz. Öykü ve yazılarınız yayın kurulumuz tarafından değerlendirildikten sonra dergimizde yayınlanacaktır.

Türkiye Dergiler Birliği’nin her yıl verdiği yılın dergileri ödüllerinden yılın polisiye dergisi ödülünü Dedektif Dergi kazandı.
Türkiye Dergiler Birliği her yıl çeşitli kategorilerde dergilere ödül vermekte. Bu amaçla 2021 yılı başında Türkiye Dergiler Birliği tarafından bir “Dergi İzleme Komisyonu” oluşturuldu ve dergiler bu komisyon tarafından yıl boyunca takip edildi. Bu yıl 39 Kategoride verilen ödülleri kazanan dergiler, seçici kurul tarafından izlenen bu dergiler arasından belirlendi.
Seçici kurul, polisiye kategorisinde en başarılı dergi olarak Dedektif Dergi’yi ödüle layık buldu.


Zaten zor koşullarda sürdürülen dergi çalışmalarına emek verenleri en azından manevi olarak motive etmek ve verilen emeği takdir etmek amacıyla oluşturulan bu ödüllerin, Türkiye Dergiler Birliği Başkanı Fatih Bayhan’ın açıklamasına göre her yıl değişik kategorilerde verilmesine devam edilecek.


Dedektif Dergi’nin kazandığı ödülün, önümüzdeki günlerde Türkiye Dergiler Birliği’nin düzenleyeceği Dergi Fuarı’nda Dedektif Dergi’ye takdim edilmesi bekleniyor. Fuarda geçen yıl pandemi nedeniyle verilemeyen ödüller de sahibini bulacak.

En Son Yazılar

EDİTÖRDEN

SPONSOR

HOŞÇA KAL SEVGİLİM

ÇAPRAZ