Yeni Sayı Çıktı!

En son hikaye, röportaj ve yazıları şimdi tıklayıp ücretsiz okuyabilirsiniz!

Yeni Sayı Çıktı!

En son hikaye, röportaj ve yazıları şimdi tıklayıp ücretsiz okuyabilirsiniz!

3. Ve 4. Sayılardaki̇ bulmacanın cevabı

Diğer Yazılar

Dedektif Dergi
Dedektif Dergihttps://dedektifdergi.com/
En çok aldığımız sorulardan biri, Dedektif’e yazı gönderebilir miyiz? Evet, elbette bize konusu polisiye olan öykülerinizi ve gene polisiye üzerine yazılmış denemelerinizi, incelemelerinizi, kitap/film eleştirilerinizi ve makalelerinizi gönderebilirsiniz. Öykü ve yazılarınız yayın kurulumuz tarafından değerlendirildikten sonra dergimizde yayınlanacaktır.

Dedektif okurlarımıza merhaba.

GECE YOLCUSU adlı polisiye bulmacanın cevabı şu şekildedir.

Gece yolcusu
Gece Yolcusu

Yabancı adamla karısı Stockwell’deki hastaneye gidiyorlardı. Çünkü kadın hamileydi ve doğum sancıları başlamıştı. Arabanın yakıtı bitince genç adam karısını arabada bıraktı ve  benzin alabileceği bir yer ya da bir araç bulabilmek için tek başına yürümeye başladı. Bu arada karısı doğum yaptı. Ama doğum sırasında öldü. Bebekse hâlâ yaşamaktaydı. Yani katil kadının bebeğiydi. Arabaya dışardan gelip girmemişti. O zaten hep arabanın içindeydi.

GECE YOLCUSU adlı bulmacamıza çok sayıda ve çok değişik cevaplar gelmesine rağmen ne yazık ki sadece bir okurumuz doğru çözüme ulaştı. Okurumuz Busra İpek’i kutluyoruz. Bizimle en kısa sürede iletişim kurmasını bekliyoruz. Mail adresimiz [email protected]

3. Ve 4. Sayılardaki̇ bulmacanın cevabı 1Sevgili polisiyeseverler, bundan sonraki bulmacalarımızda cevaplarınızı lütfen yukardaki adrese mail olarak gönderiniz.

Hepinize bol gizemli günler dileriz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

En Son Yazılar

EDİTÖRDEN

SPONSOR

HOŞÇA KAL SEVGİLİM

ÇAPRAZ