Yeni Sayı Çıktı!

En son hikaye, röportaj ve yazıları şimdi tıklayıp ücretsiz okuyabilirsiniz!

Yeni Sayı Çıktı!

En son hikaye, röportaj ve yazıları şimdi tıklayıp ücretsiz okuyabilirsiniz!

Polisiye Yazarı Cenk Çalışır’ı Hiç Böyle Görmediniz!

Diğer Yazılar

Turgut Şişman
Turgut Şişman
Aslında bir çizgi roman tutkunudur Turgut Şişman ama polisiyeye de gönül vermişliği vardır. Dedektif ve Polisiye Durumlar'ın her işine yetişmeye çalışır ve zaman zaman keşke daha çok vakti olsaydı diye düşünür.

27 Ağustos 2021 tarihinde gösterime giren Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit adlı filmin senaryosunda Arif & Adil Valizade ile birlikte çalışan Cenk Çalışır, aynı zamanda filmde bir rol de üstlendi. Başarılı polisiye kitapları ve hikayeleri ile tanıdığımız Cenk Çalışır’ın basına düşen fotoğrafı, sevenlerini tebessüm ettirdi.

Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit adlı filmin yapımcılığını Dark Town Pictures’ın üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Adil Valizade’yi görüyoruz. Kilit aynı zamanda Valizade kardeşlerin ile yapımı olarak da karşımıza çıkıyor.

Fragmandan anladığımız haliyle Polisiye / Gizem türündeki film ilgi çekici bir anlatıma ve kuvvetli bir senaryoya hakim. Filmde yer alan oyunculara baktığımızda, Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk, Timur Acar, Asuman Dabak, Gökhan Tevek, Tuğçe Karabacak, Melik Akkaya ve Mustafa Alabora gibi beğenilen isimleri görüyoruz.

Polisiyeseverlerin keyif alarak seyredeceğine inandığımız bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Cenk Çalışır’ın Dedektif Dergi’deki hikayelerini okumak ya da dinlemek isterseniz burayı tıklayın.

Polisiye Yazarı Cenk Çalışır'ı Hiç Böyle Görmediniz! 1

Karanlık Şehir Hikayeleri Kilit: Fragman

En Son Yazılar

EDİTÖRDEN

SPONSOR

HOŞÇA KAL SEVGİLİM

ÇAPRAZ