EDİTÖRDEN…

Paylaş:

Hepinize  MERHABA! sevgili polisiyeseverler.

Dedektif, okumakta olduğunuz 6. sayısıyla birlikte birinci yılını doldurdu.

Bir yıl boyunca bizimle birlikte olan tüm okurlarımıza, yazı ve hikayeleriyle Dedektif’e hayat veren tüm değerli yazarlarımıza içtenlikle çok teşekkür ediyoruz.

Polisiyeyi tanıtmak, sevdirmek, yazarlarımızı okurlarıyla buluşturmak, onlara destek olmak amacıyla çıktığımız bu yolculuk aynı hızla sürmekte.

Polisiye yazan herkese, ister amatör ister profesyonel olsun, Dedektif’in sayfalarında her zaman yer var. Bize çalışmalarınızı ne zaman isterseniz gönderebilirsiniz. Özellikle polisiye hikayelerinizi bekliyoruz. Çünkü Dedektif, ilk sayısından beri polisiye hikayeye ağırlıklı olarak yer veren bir dergi ve hep öyle kalacak.

Polisiyesever okurlarımızdan en büyük ricamız ise, beğendikleri yazıları sosyal medayada mutlaka paylaşmaları. Bu paylaşımlar, pek çok polisiyeseverin Dedektif’ten, oradaki hikayelerden ve yazılardan haberdar olmasını sağlayacaktır. Unutmayınız, Dedektif paylaşıldıkça büyüyen bir e-dergi. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Dedektif’in bu sayısında,  bir kısmı yılbaşı/noel temalı yazı ve hikayelerin yanı sıra, ünlü polisiye yazarı Çağatay Yaşmut’la yaptığımız röportajı ve büyük ilgi gören polisiye bulmacamızı zevkle okuyacağınızdan hiç kuşkumuz yok.

Hepinize 2018’de sağlık, mutluluk ve polisiye  ile geçecek keyifli günler dileriz.

Paylaş:

Yorum Bırakın:

yorum